Karierni center Zdravstvene fakultete

image001

Pri načrtovanju kariere so študentom Zdravstvene fakultete na voljo Karierni centri Univerze v Ljubljani.

Vabimo vas, da se povežete z vašo karierno svetovalko in se udeležujete:

• kariernih informiranj in svetovanj;
  • delavnic: karierni tabor (samoocena, iskanje zaposlitve, karierni načrt, razgovor, idr.);
  • posvetov o izzivih v tujini, podjetništvu , pripravništvu, idr.;
  • kariernih dni na članicah;
  • Skype svetovanj s svetovalci iz tujine;
  • hitrih zmenkov z delodajalci;
  • predstavitev delodajalcev na fakultetah in obiskov v dejanska delovna okolja.

Aktivnosti KC UL so v celoti brezplačne.

Kontakt:

mag. Klemen Marinčič, karierni svetovalec

Uradne ure:

Četrtek, 8-15, v sobi št. 17

Za individualno svetovanje se je potrebno predhodno najaviti.

Ne spreglejte aktualnih novic:

TUKAJ  se prijavite na e - novice

na spletni strani: www.kc.uni-lj.si

na Facebook: Karierni centri UL

naTwitterju: @KC_UL

Znani datumi nekaterih večjih dogodkov:

• »Veze in poznanstva« odpirajo vrata v zaposlitev! Inovativni načini iskanja novih sodelavcev v podjetjih. Okrogla miza z izkušenimi kadroviki in svetovalci za iskanje kadrov bo potekala v okviru Študentske arene. Gospodarsko razstavišče Ljubljana, 20.10.2016, od 15:00 do 17:00.
  • Izzivi v tujini. Osrednji dogodek informiranja pred glavnimi razpisi za študijske izmenjave in prakse, sofinanciranje mobilnosti v tujino. Fakulteta za družbene vede,18. in 19. 11.2015.
  • Na zmenek s Slovenskimi gazelami. Dobra podjetja prihajajo po bodoče sodelavce že na univerzo med študente, zato organiziramo zmenke z najboljšimi med njimi: v obliki medsebojnih predstavitev in hitrih zmenkov: November/december 2015 in marec 2016.
  • Raznolikost sodobnega trga dela – priložnosti in pasti. Okrogla miza z zaposlitvenimi agencijami in strokovnjaki za delovno pravo. Februar 2016.
  • Simulacija selekcijskega postopka, v sodelovanju s Filozofsko fakulteto UL, oddelkom za psihologijo. Simulacija je odlična priložnost za pripravo na pravi zaposlitveni razgovor, saj greste čez nabor najpogostejših psiholoških testov, ki jih kadroviki izvajajo v postopkih selekcije in temeljito simulacijo razgovora. Na koncu dobite povratno informacijo postopku. Marec in april 2016.
  • Nabildaj se s kompetencami. V sodelovanju z različnimi, preverjenimi strokovnjaki z različnih področij boste nadgradili pomembne funkcionalne spretnosti na področju računalniške pismenosti, razvijali svoje sposobnosti nastopanja, premagovanja stresa, organizacije s časom itd. ter tako krepili svojo samozavest. April 2016.
  • Univerza gre na trg: Elevator pitch festival. Osrednji in tradicionalni povezovalni festival med študenti UL in delodajalci.
  • Karierni tabori. Cikel vsebinsko povezanih delavnic v organizaciji in izpeljavi Kariernih centrov Univerze v Ljubljani, ki prispevajo k razvoju pomembnih zaposlitvenih spretnosti in omogočajo samozavestnejši vstop na trg dela. Preko dobre samoocene lahko razvijamo učinkovite strategije iskanja dela, oblikujemo primerna in delodajalcem prilagojena orodja samopredstavitve ter vadimo tehnike samopredstavitve na zaposlitvenem razgovoru.  Julij 2016 in september 2016.

Portal kariernega centra Univerze v Ljubljani

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Kategorija: Študenti in diplomanti