Predstavitev zavoda ZON.si

Karierni centri Univerze v Ljubljani

vas vabijo na predstavitev

ZAVODA ZON.si

in spoznavanje s perspektivnim poklicem

TRŽNIK oglasnega prostora

V Zavodu ZON.si vam sporočajo, da iščejo tržnika oglasnega prostora spletnega portala ZON - Zasavske onlajn novice (www.zon.si)    in dodajajo:

»Tržnik je najpomembnejši člen v podjetju, brez njega še tako dobra ideja ostane le ideja, saj so za realizacijo in rast ideje pomembna finančna sredstva. Dober tržnik mora imeti predvsem dober občutek in mora biti (pre)drzen. Prepričana sem, da bi delo tržnika moral preizkusiti vsak, ne glede na to, ali gre za karierno izbiro ali zgolj za preizkus, kaj zmorem.« (Neža Š. Grmšek, urednica)

Delo tržnika je primerno za vse, ki imate potrebne spretnosti, kompetence in ambicije, ne glede na vašo strokovno izobrazbo. Predstavitev bo idealna priložnost za spoznavanje poklica/poklicev iz prve roke, saj bodo z nami profesionalci, ki bodo delili svoje izkušnje in poglede z vami. Zato ne pozabite:

PRIPRAVITE SI VPRAŠANJA!

Predstavitev bo potekala: