Vabimo vas na 2. srečanje alumnov (diplomantov) Zdravstvene fakultete UL - Komunikacija s težavnimi sogovorniki, s Polono Požgan.

Spoštovani alumni!

Kako pogosto vas spravljajo v zadrego in ob energijo težavni sogovorniki?
Zdravstveni delavci ste soočeni s številnimi izzivi in odgovornostmi, zato je uspešna komunikacija ključnega pomena.
Vemo, da se vse pogosteje srečujete s težavnimi sogovorniki, kar lahko vpliva na vaše delo in počutje.
Kako ostati strpen?
Kako si pomagati in pogovor izpeljati strokovno ter uspešno za obe strani?

Za vas smo tokrat pripravili izobraževalni dogodek s Polono Požgan,
Polona Požgan

ki je dobršnemu delu javnosti znana kot radijska moderatorka in televizijska voditeljica ter že 22 let tudi predavateljica komunikacije in retorike. Uspešno vodi tečaje, treninge in seminarje. Na izobraževalnih dogodkih s poslušalci na energičen in motivacijski način deli svoje znanje, izkušnje in poučne zgodbe.

Kdaj: 6.12.2023 od 14.00 -15:30 na Zdravstveni fakulteti UL.

Po dogodku bo ob prigrizku čas za mreženje in za krepitev kolegialnih vezi.

Dragi alumni, diplomanti ZF UL: ostanite povezani s svojo fakulteto. Srečajte se s kolegi in si v sproščenem vzdušju naberite novih znanj, ki vam bodo pomagala v poklicu.

Dogodek je za alumne UL ZF brezplačen.

Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Veselimo se srečanja!

Alumni klub UL ZF