Spoštovane študentke in študenti.

Kot ste seznanjeni, bo v sredo, 9. 3. 2022, potekala stavka na slovenskih univerzah, ki si ji pridružuje tudi sindikat ZF.

Posamezni visokošolski učitelj se sam odloči o svoji udeležbi pri stavki (Zakon o stavki, 1. člen).

Tisti izvajalci, ki se za stavko ne bodo odločili in bodo pedagoški proces izvajali skladno z urnikom, vas bodo o tem sami obvestili še danes, najkasneje do 15. ure. Služba za študijske zadeve v urniku ne bo beležila nobenih sprememb.

V primeru, da se izvajalec za stavko odloči, se v času stavke ne izvajata pedagoški in raziskovalni proces, uradnih ur v strokovnih službah ni, knjižnica bo zaprta. Vnaprej dogovorjeni izpiti in zagovori zaključnih del ter klinične vaje se izvajajo po razporedu.