Strokovna ekskurzija študentov 3. letnika v okviru CEEPUS mreže - 2018

Od 7. 2. 2018 do 10. 2. 2018 so študenti 3. letnika študijskega programa Sanitarno inženirstvo prve stopnje v okviru izbirnega predmeta Kemijske tehnologije (nosilka prof. dr. Polonca Trebše) obiskali izbrane industrijske in komunalne obrate v mestu Brno (Češka). Ekskurzija je potekala v okviru CEEPUS mreže Training and research in environmental chemistry and toxicology, katere koordinator je ZF UL. Skupina s prof. dr. Polonco Trebše na čelu je obiskala fakulteto za kemijo na tehnološki univerzi v mestu Brno (Brno University of technology), njen center odličnosti CEITEC (nanomateriali), sežigalnico v mestu Brno, predelovalnico PET embalaže, čistilno napravo v Brnu, jedrsko elektrarno v kraju Dukovany ter črpalno hidroelektrarno Dalešice.

Fotoreportaža:

Kategorija: Obvestila - sanitarno inženirstvo