Vabilo na praktični izpit iz ročnih spretnosti

Ljubljana,  18. 5. 2015

VABILO NA PRAKTIČNI IZPIT IZ ROČNIH SPRETNOSTI

Pozdravljeni!

Obveščamo vas, da bo skladno z Razpisom za vpis v študijskem letu 2015/2016 praktični izpit iz ročnih spretnosti potekal v torek, 30. junij 2015 od 7. 30 ure dalje do predvidoma 18. ure na Zdravstveni fakulteti Univerze v Ljubljani, Zdravstvena pot 5.

Na dan praktičnega izpita iz ročnih spretnosti s seboj prinesite:

• osebno izkaznico ali drug identifikacijski dokument,
  • fotokopijo dokazila o plačilu stroškov praktičnega izpita iz ročnih spretnosti v višini 59,60 EUR,
  • tehnični svinčnik,
  • radirka (mehka),
  • geotrikotnik.

Ostalo orodje, ki ga boste potrebovali, boste dobili na samem izpitu. Lastnega orodja na izpitu  ni dovoljeno uporabljati.

Pri izpolnjevanju plačilnega naloga stroškov praktičnega izpita iz ročnih spretnosti prosim navedite:

• številka računa: SI 56 01100-6030706246
  • BIC KODA: BSLJSI2X in
  • številko sklica (referenca) za stroške praktičnega izpita iz ročnih spretnosti: SI00 760248-4001.

Prosimo vas, da se držite ure pričetka opravljanja praktičnega izpita iz ročnih spretnosti. V primeru, da se ne nameravate udeležiti praktičnega izpita iz ročnih spretnosti  vas prosimo, da nas o tem pisno obvestite.

Dekanja

Doc.dr. Marija Zaletel