Študentke in študenti UL, izkoristite začetek počitnic in poletno brezskrbnost za pridobivanje novih znanj in kompetenc na Kariernem taboru! Le-ta bo potekal od 3. do 7. julija 2023.

Karierni tabor združuje brezplačne delavnice, strnjene v teden dni, ki jih organiziramo v Kariernih centrih Univerze v Ljubljani. Na delavnicah boste pridobili široko paleto različnih znanj za nadgradnjo svojih zaposlitvenih, komunikacijskih in digitalnih veščin. Obenem vsebine ponujajo tudi priložnost za spodbudo pri študiju in razmišljanju o svoji študijski in karierni poti.

Udeležite se lahko:
- ChatGPT oz. Genialni Prijateljski Teleban, ki ga ljubimo in sovražimo,
- Tehnike pogajanj,
- Excel napredni (10-urni) tečaj,
- Kako ohraniti motivacijo in veselje (do študija)?,
- Zmagovalna miselnost,
- Osnove projektnega managementa v kulturi in širše,
- Kaj lahko že v času študija naredim za lažjo pridobitev statusa samozaposlenega v kulturi ter uspešno vstopim v polje kulture?,
- Poslovni bonton.

Vabimo vas k prijavi in udeležbi!

Za opise delavnic, datume in povezavo do prijave na POPR-u obiščete spletno stran Kariernih centrov UL.