Zdravstvena fakulteta se bo v sklopu Univerze v Ljubljani predstavila na sejmu izobraževanja in poklicev Informativa 2023.

V petek, 20. januarja in soboto, 21. januarja 2023, bodo med 9. in 18. uro na Gospodarskem razstavišču dijaki in študenti imeli priložnost na enem mestu izvedeti vse o naših študijskih programih.

Univerzitetno mesto Univerze v Ljubljani na dogodku Infomrativa 2023 združuje stojnice fakultet in umetniških akademij na katerih bodo zaposleni in študenti na inovativen način predstavljali študij in obštudijske dejavnosti ter bili obiskovalcem na voljo za vprašanja, dileme in nasvete glede izbire študija.

Program UL

Več informacij