V torek, 28. februarja 2023, bodo na Zdravstveni fakulteti potekale Slavnostne podelitve diplomskih listin diplomantom študijskih programov 1.  stopnje, ki so diplomirali v času od 1. 7. 2022 do vključno 31. 12. 2022.

Diplomante, ki ste po pošti prejeli vabilo, prosimo, da svojo prisotnost oz. morebitno odsotnost sporočite prek spletnega obrazca. Vsa nadaljnja navodila boste prejeli v tednu pred podelitvijo prek elektronske pošte.

Sedežni red:
- podelitev ob 9.30 uri
- podelitev ob 12.00 uri
- podelitev ob 14.30 uri

Povezava do fotografij bo objavljena na tej spletni strani, nekaj dni dogodku.