Rektorjeva nagrada je tradicionalno tekmovanje, ki spodbuja inoviranje na Univerzi v Ljubljani in pomaga inovatorjem na poti do trga. Organizirata ga Univerza v Ljubljani (UL) in Ljubljanski univerzitetni inkubator (LUI). Že tretje leto zapored so tekmovanje razdelili v dve kategoriji, kategorijo študentk/študentov in alumen/alumnov ter kategorijo raziskovalk/raziskovalcev, redno zaposlenih na Univerzi v Ljubljani.

K prijavi vabijo vse, ki imate tehnološke ali netehnološke inovacije in inovativne podjetniške ideje.

Rok za prijavo je 18. september 2022 do 23.59 ure.

Podrobne informacije o tekmovanju, pogojih sodelovanja in nagradah.

Svoje inovacije prijavite prek spletnega obrazca.