Študentke, študenti, alumne, alumni, zaposlene, zaposleni Univerze v Ljubljani (UL), vabljeni na Pot ob žici.

Z univerzitetnega zbirnega mesta na ploščadi pred Fakulteto za kemijo in kemijsko tehnologijo ter Fakulteto za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani (Večna pot 113) se bomo v soboto, 7. maja 2022, ob 7. uri skupaj podali na 32,4 kilometre dolgo pot in jo pod motom »UL na Poti ob žici 2022« v sproščenem vzdušju premagali v celoti ali le del.

Prvih sto prijavljenih prejme spominsko majico »UL na Poti ob žici 2022«.

Vabljeni, ne glede na to, ali boste z nami prehodili celotno pot ali le del.