Prispevki

Predstavitev blagodejne starodavne veščine

V okviru tedna  qigonga in taijiquan-a v Sloveniji,  vas vabimo, da se v torek, 14.10.2014 udeležite kratkega predavanja in poskusne vadbe  qigonga na Zdravstveni fakulteti.

Dogodek bosta vodila profesorja kitajskega državnega Združenja za zdravilni qigong, ki sta zaposlena na univerzah na Kitajskem.

Predavanje bo  potekalo od 11:30 do 12:15 v predavalnici 18, takoj za tem pa bo sledila poskusna  vaja v telovadnici, ki bo trajala do 13h.

Namen tega dogodka je približati starodavni blagodejni veščini slovenski javnosti, še posebej pa  študentkam in študentom.

Qigong ima dokazano koristne učinke na splošno počutje in zdravje, ter na povečanje kognitivnih sposobnosti in spomina s čimer lahko vplivamo na uspešnejši  študij.

Več o omenjenih dejavnostih lahko najdete v priloženi priponki in na spletni strani: www.qigong.si  in www.taiji.si.

Zanimivi dogodek je v celoti brezplačen.

Vabljeni!

Kategorija: Aktualna obvestila